info@airclean.cz

+420 725 100 108

Volné pracovní pozice

Oblastní manažer

Jsme dynamicky se rozvíjející společnost, která se zabývá prodejem produktů v oblasti ochrany zdraví. Do našeho teamu airclean.cz hledáme oblastní manažery pro tyto regiony: Praha, České Budějovice, Plzeň, Ústí nad Labem, Liberec, Hradec Králové, Brno, Olomouc, Zlín

Kancelář
Shadow

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání s maturitou / VŠ
  • vysoké pracovní nasazení a orientaci na výsledek
  • komunikativnost a flexibilitu
  • odpovědnost a spolehlivost
  • smysl pro týmovou práci a vedení lidí
  • výborné organizační a manažerské schopnosti
  • bezúhonnost
  • praxe min. 3 roky (vlastní klientská základna výhodou)
  • dobrou znalost MS Office (každodenní využití Excel, World)
  • ŘP. sk B, aktivní řidič
  • bydliště Praha, České Budějovice, Plzeň, Ústí nad Labem, Liberec, Hradec Králové

Nabízíme

  • motivační finanční ohodnocení
  • zajímavou a zodpovědnou práci
  • pružnou pracovní dobu
  • práce na živnostenský list
  • zázemí silné a prosperující společnosti, denní podporu
  • budování vlastního teamu 2-4 OZ
  • nástup možný ihned

Náplň práce

  • prodej produktů, aktivní akvizice potenciálních klientů (soukromé společnosti, státní správa úřady, banky, školy, nemocníce, atd.)
  • samostatná obchodní činnost ve svěřeném regionu řízení, vedení, motivace a rozvoj podřízených obchodních zástupců
  • školení
  • kontrolní činnosti
  • pravidelný reporting vedení společnosti

Kontakt

Pokud Vás naše nabídka oslovila, kontaktujte nás a nebo pošlete svůj profesní životopis:

AIRCLEAN
Ing. Roman Kalfiřt
kalfirt@airclean.cz
telefon: +420 723 118 318