info@airclean.cz

+420 724 022 004


Dr. Deborah Birx se stala hlavní lékařskou a vědeckou poradkyní pro ActivePure®


Covid-19 se šíří hlavně při kontaktu v uzavřených prostorách, jako jsou kanceláře a firemní jídelny. Zástupci Aircleanu dlouhodobě poukazují na přínos technologie ActivePure®, která se v mnoha společnostech stala základním opatřením v boji proti onemocnění. Pro ještě lepší výsledky byla vybrána Dr. Deborah Birx do pozice Poradkyně pro lékařský a vědecký dohled.


6. dubna 2021
ActivePure

Shadow

Cílem Dr. Birx je naučit americké občany aktivně využívat technologii ActivePure® pro ochranu svého zdraví. Pomáhá jí v tom její expertíza. V průběhu let pracovala v mnoha významných laboratořích, zabývala se imunologií a alergiemi. Dlouhodobě se podílí na výzkumu vakcíny proti onemocnění HIV a v průběhu roku 2020 se stala členem Globálnímu fondu pro boj proti AIDS, TBC a malárii. Od vypuknutí covidové pandemie se věnuje řešení situace v USA. O své nové roli promluvila v krátkém videu.

Technologie ActivePure® přináší revoluční řešení v boji proti virům

ActivePure® je výjimečná technologie vyvinutá v USA ve spolupráci s NASA vědci. Původním cílem vývoje bylo zajistit čištění vzduchu na mezinárodní vesmírné stanici. Proto vyvinuli speciální metodu čištění prostředí, jež neutralizuje okolní bakterie, viry a patogeny. Tento systém byl následně zdokonalen, patentován a do dnešního dne jej využíváme v našich čističkách vzduchu Aerus Beyond Guardian AirAerus Pure & Clean. Čističky zajišťují hygienicky čistý vzduch a povrchy v domácnostech, firmách i lékařských zařízeních. Redukují až 99,98 % mikrobů za 24 hodin a chrání vás před viry a alergeny.Zpět